جراحی زیبایی زنان

تزریق ژل به نقطه جی

ازمشکلات تاثیرگذار بر روابط زوجین، رابطه زناشویی است که درصورت وجودمشکل میتواند سبب اختلال دربنیان خانواده وطلاق نیز گردد.

یکی از علل مهم وموثر در بروز این مشکلات ،اختلال درارگاسم بانوان وبی میلی جنسی است. بنابراین بررسی روشهای تقویت ارگاسم یااوج لذت جنسی خانم ها در بهبود روابط ضروری بنظرمیرسد. امروزه از روش هایی مانند تزریق ژل به نقطه جی برای رفع این مشکل استفاده می شود.در ادامه همراه ما باشید.

ارگاسم چیست

ارگاسم اوج لذت جنسی است که بدنبال دورشدن ازتنشهای جنسی اتفاق می افتد با افزایش ضربان قلب و تعداد تنفس و انقباص شدید ماهیچه ها همراه است زمان آن بین ده تا بیست دقیقه است.
ارگاسم درخانم ها غالبا به دوروش واژینال وکلیتورال اتفاق می افتد. اغلب خانمها به طریق کلیتورال و تحریک مستقیم کلیتوریس به ارگاسم میرسند که این روش شایعترین راه ارگاسم دربانوان است درحالیکه ارگاسم واژینال ازطریق دخول وتحریک نقطه جی معمولا اتفاق میافتد که حدود ۱۵تا ۲۰ درصد ارگاسم راشامل میشود. بنابراین تحریک وتقویت نقطه جی میتواند سبب افزایش ارگاسم واژینال شود.

یکی ازراههای رفع بی میلی جنسی وتقویت ارگاسم تقویت نقطه جی ازطریق تزریق ژل به آن می باشد که سبب برجسته سازی وتحریک بیشتر آن شده درنتیجه در زمان رابطه واژینال سبب افزایش ارگاسم میگردد.

دلائلی که سبب به ارگاسم نرسیدن خانمها میگردد شامل وموارد زیراست:

 • خشکی واژن
 • آتروفی واژن
 • افزایش سن
 • شلی واژن
 • آفزایش سن
 • یائسگی
 • اختلالات هورمونی
 • عدم تمرکز بررابطه جنسی
 • واژینیسموس ودرد درزمان نزدیکی

نقطه جی چیست

شاید در ابتدا از خود بپرسید که نقطه جی چیست و یا در کجا واقع شده است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که نقطه جی بخشی ازشبکه کلیتورال محسوب میشود که در داخل واژن ودر ۲/۵تا۷سانتیمتری سقف واژن نسبت به ورودی آن واقع شده است بصورت ناحیه ای گردوبرجسته که درزمان ارگاسم بیشتر قابل لمس است . بطورنادر گاهی ممکن است نقطه جی وجودنداشته باشد وکشف نشود.

ناحیه‌ای از دستگاه تناسلی زنان در انتهای سیستم عصبی است که نقش عمده‌ای در ارگاسم واژینال و انزال ایفا می‌کند، کلیتوریس نیز پایانه تجمع رشته‌های عصبی در زنان می‌باشد و در حقیقت نقطه جی بخشی از ناحیه کلیتوریس محسوب می‌ شود. از آن جایی که انتهای سیستم‌های عصبی در نقاط مختلفی از دستگاه تناسلی واقع شده ممکن است نقطه جی در یک نقطه یا چندین نقطه از دستگاه تناسلی وجود داشته باشد به همین دلیل این مساله از هر فرد تا فرد دیگر متفاوت است.

جراحی جی شات چیست

جی _شات(G_shot) نوعی عمل زیبایی زنان هست که باتزریق اسید هیالورونیک به ناحیه جی ازطریق بیحسی موضعی درمطب ظرف مدت ده دقیقه انجام میشود .در واقع با این جراحی میتوان حجم منطقه جی را افزایش داد و آن را تقویت کرد و بارفع بی میلی جنسی ارگاسم راافزایش داد.

تزریق ژل به نقطه جی چه فایده‌ای دارد؟ 

تزریق ژل به نقطه جی به نوعی سبب تقویت این ناحیه و راهی موثر جهت درمان سردی و بی میلی جنسی و البته ارگاسم در بانوانی است که ممکن است به دلیل بالا رفتن سن، خشکی واژن، زایمان، یائسگی و اختلالات هورمونی نتوانند رابطه جنسی مناسب و لذت بخشی را تجربه کنند.این تزریق‌ها بر پایه اسید هیالورونیک بوده که منجر به ارگاسم راحت‌تر و شدیدتر می‌شود البته این نوع عمل می‌تواند با سایر روش‌های جوان سازی واژن مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه عملکرد تزریق ژل به نقطه جی به این صورت است که با افزایش اندازه و ضخامت نقظه G، دسترسی به آن برای تحریک و ارگاسم بیشتر می‌شود. همچنین این نوع تزریق می‌تواند با تزریق چربی به لابیا جهت جوان سازی، افزایش کلاژن سازی، حالت ارتجاعی واژن و حجم دهی و فرم دهی به لابیاماژور همراه باشد.

به طورکلی مزایای تزریق فیلر به جی اسپات شامل موارد زیر است:

 • عمل سرپایی
 • بدون نیازبه بستری
 • درمطب انجام میشود
 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • اثربخشی سریع
 • رفع بی میلی جنسی
 • افزایش ارگاسم
 • بهبود روابط زوجین
 • افزایش اعتمادبنفس خانمها درزمان رابطه

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به واژن

لازم به ذکر است که هر نوع عملی دارای عوارض جانبی نیز هست، تزریق ژل به نقطه جی نیز ممکن است دارای عوارض جانبی احتمالی مانند خون ریزی، برانگیختگی مداوم، مرطوب بودن دائمی واژن، احتباس ادرار، هماچوری ( خون در ادرار) عفونت ادراری و یا تشکیل اسکار باشد.

انواع تزریق ژل به نقطه جی

انواع ژل برای تقویت نقطه جی به دو دسته موقت و نیمه موقت تقسیم می‌شوند. از آن جایی که ژل‌های موقت ماندگاری بسیار کمی در حدود ۳ ماه دارند و برای تمدید آن مجبور خواهید بود در یک بازه زمانی کوتاه تزریق مجدد انجام دهید توصیه می‌کنیم از ژل‌های نیمه موقت استفاده کنید که بین ۶ ماه الی ۱ سال ماندگاری دارند. جالب است بدانید ژل‌های مورد استفاده برای تزریق به نقطه جی از همان نوع ژل‌هایی است که برای حجیم کردن لب‌ها، و جوان سازی پوست و صاف کردن چین و چروک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به نقطه جی

برای آمادگی قبل از تزریق ژل به نقطه جی نیز می‌بایست حتما دستگاه تناسلی شما کاملا سالم و به عفونت یا زگیل تناسلی مبتلا نباشید، همچنین باید از مصرف آسپرین جلوگیری کرده و اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتما پزشک خود را در جریان بگذارید. هرگونه عملی نیاز به یکسری مراقبت‌های بعد از عمل نیز دارد جهت مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به نقطه جی نیاز است که از دستکاری ناحیه تزریق، داشتن رابطه جنسی تا یک هفته و گرفتن دوش آب گرم بپرهیزید.

ماندگاری این تزریق چقدر است؟

ماندگاری تزریق ژل به جی پوینت نیز با توجه به سرعت جذب آن در بدن که در هر فرد متفاوت است بین ۶ ماه تا ۱ سال خواهد بود. هزینه تزریق ژل به نقطه جی نیز به عوامل متعددی از جمله مکان جراحی، پزشک متخصص، نوع ژل مورد استفاده دارد.

2 فکر در مورد “ تزریق ژل به نقطه جی

 1. مهلا گفت:

  تزریق ژل بعد ها عوارضی ایجاد نمیکنه؟

  1. دکتر هدی حق نظر گفت:

   تزریق ژل به لابیا ها اگر از نوع مرغوب انتخاب شودعارضه ای بدنبال ندارد وچون ازجنس هیالورونیک اسیدهستند اکثرا ماندگاری چندانی دربدن برای همه عمرندارند وکم عارضه محسوب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *