۰۱۱-۳۳۳۲۹۳۳۲ - ۰۹۳۷۱۵۳۸۹۵۸ - ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری ، طبقه همکف مطب دکتر هدی حق نظر جراح و متخصص زنان

تماس با دکتر هدی حق نظر

ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری ، طبقه همکف مطب دکتر هدی حق نظر جراح و متخصص زنان

۰۱۱۳۳۳۲۹۳۳۲

فرم تماس با دکتر

"*" indicates required fields

آدرس کلینیک

ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری ، طبقه همکف مطب دکتر هدی حق نظر جراح و متخصص زنان

تلفن کلینیک

۰۱۱۳۳۳۲۹۳۳۲

ساعات کاری

عصر روزهای زوج از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ ​

تماس با دکتر هدی حق نظر | متخصص و جراح زنان در ساری

 برای مراقبت‌های پیشگیرانه از بیماری‌های زنان، باید بررسی های دوره ای و یا اقدامات درمانی را به‌موقع و در سریعترین زمان زیر نظر متخصص و جراح زنان انجام داد. آزمایش‌های غربالگری و معاینات فیزیکی برای بررسی زودهنگام بیماری‌ها ضرورت دارد. زمانی که بیماری به‌موقع تشخیص داده شود، درمان آن آسان‌تر خواهد بود.

همه افراد در طول زندگی در خطر ابتلا به انواع بیماری‌ها هستند و در صورت ابتلا، مهم‌ترین و اولین تصمیم باید اقدام به درمان باشد. خانم ها در زندگی خود به دلیل تحولاتی که در بدن آن ها اتفاق می‌افتد، با بیماری هایی و گاهی آسیب‌هایی روبه‌رو می‌شوند. برخی از بیماری های بانوان در صورتی که تشخیص داده نشوند و یا درمان نشوند، بسیار خطرناک هستند و باید برای درمان بیماری های زنان به متخصص و جراح زنان مراجعه کرد.

دکتر هدی حق نظر، با فارغ التحصیلی از رشته پزشکی در سال ۱۳۷۲، ابتدا به عنوان پزشک عمومی در حوزه پزشکی فعالیت خود را آغاز نمودند. پس از مدتی، با گذراندن دوره تخصصی زنان و زایمان، به عنوان متخصص زنان و زایمان به فعالیت خود ادامه دادند.

شما مراجعین عزیز جهت تماس با دکتر هدی حق نظر میتوانید با مراجعه به کلینیک تخصصی دکتر هدی حق نظر متخصص و جراح زنان و بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری از انواع خدمات زیبایی و درمانی بهره‌مند شوید.

با سیستم نوبت دهی اینترنتی شما میتوانید به صورت کاملا انلاین زمان مراجعه خود را رزرو کنید و بدون اتلاف وقت از انواع خدمات کلینیک استفاده کنید.

نوبت دهی آنلاین تنها در چند دقیقه

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
  Instagram ۰۱۱۳۳۳۲۹۳۳۲ نوبت دهی آنلاین ویزیت آنلاین
نوبت دهی آنلاین ویزیت آنلاین