جراحی زیبایی زنان

بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری – ۱۴۰۳

جراحی لابیاپلاستی

قبل از اقدام به جراحی لابیاپلاستی یکی از نگرانی هایی که برای بانوان ایجاد می شود این است که بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری  را چگونه پیدا کنیم؟ ویژگی های بهترین دکتر لابیاپلاستی چیست ؟ پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی یک عامل مهم و تاثیرگذار در نتیجه جراحی می باشد. برای انجام عمل لابیاپلاستی بهتر است به دنبال بهترین جراح باشید که تجربه و تبحر کافی در این جراحی را داشته باشد.

جراحی لابیا پلاستی یکی از روش‌های جراحی زیبایی اندام تناسلی بانوان است که به منظور بهبود شکل و اندازه لابیا انجام می‌شود. این روش، به سلامت جسمی و روانی بسیاری از زنان کمک کرده و اعتماد به نفس آنها را بهبود می بخشد. در این مقاله به بررسی جزئیات جراحی لابیا پلاستی، انواع آن، روش های جراحی ، ریسک‌ها ، نتایج ممکن و راه های تشخیص بهترین جراح لابیا پلاستی در ساری، خواهیم پرداخت

فهرست محتوا

انواع جراحی لابیاپلاستی در ساری

جراحی لابیاپلاستی، یک جراحی سرپایی است و ۱ الی ۲ ساعت به طول می انجامد و معمولا بیماران پس از چند ساعت مرخص می شوند.در این جراحی بافت اضافی لابیا به اندازه استاندارد برداشته می شود. پس از جراحی از بخیه قابل جذب استفاده می شود و نیازی به کشیدن بخیه وجود ندارد و هیچ احساس ناخوشایندی برای بانوان ایجاد نمی کند.

 1. ۱. لابیا پلاستی کاهشی (Labiaplasty Reduction) : در این روش، لبهای بیرونی یا داخلی لابیا کاهش داده می‌شوند تا به شکل و اندازه‌ای مطلوب تغییر کنند.
 2. ۲. لابیا پلاستی افزایشی (Labia Augmentation) : در این روش، از روش‌هایی مانند جراحی آنتریور لابیا یا استفاده از روش‌های تزریقی برای افزایش حجم و پرکنندگی لبهای لابیا استفاده می‌شود.

روش های جراحی لابیاپلاستی در ساری

 • روش تریم (Trim) : در این روش جراح با بهره گیری از تخصص و مهارت خود لبه های داخلی کلامپ شده واژن را ابتدا برش داده و سپس بخیه می زند.
 • روش وِج (Wedge) : جراح  با برش هفتی یا V  شکل در لابیا مینور، درصد زیادی از بافت مرکزی را بر میدارد و سپس بخیه می زند. تجربیات پزشکی نشان داده که استفاده از این تکنیک برای جراحی لابیاپلاستی نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.
 • لابیاپلاستی با لیزر : جراحی لابیاپلاستی با لیزر یک روش غیرجراحی برای تغییر شکل و اندازه لابیاها میباشد. این روش در مقایسه با سایر روش ها از برش و خونریزی کمتری برخوردار است.
جراحی لابیاپلاستی
جراحی لابیاپلاستی

ریسک‌ها و عوارض ممکن

جراحی لابیا پلاستی، همچون هر عمل جراحی دیگر، با ریسک‌ها و عوارضی ممکن است همراه باشد که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • عفونت
 • خونریزی یا ترشح بیش از حد
 • تحریک اعصاب
 • عوارض بیهوشی
 • عدم تقارن لابیا ها
 • رابطه جنسی دردناک یا بی حسی عضو در طول رابطه جنسی

البته باید به این نکته توجه داشت که با انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری که تجربه و بتحر لازم را در این زمینه دارد می توان ریسک و عوارض جراحی را به حداقل رساند.

مدت ماندگاری لابیاپلاستی چقدر است؟

با وجود عوامل متعددی که بر ماندگاری لابیاپلاستی تاثیر می گذارند، خوشبختانه در اکثر موارد نتایج این عمل دائمی و ماندگار هستند. پس از گذراندن دوره نقاهت و رعایت مراقبت های بعد از لابیاپلاستی، می توانید از زیبایی حاصل از عمل خود تا همیشه لذت ببرید.

آیا لابیاپلاستی برای دختران باکره قابل انجام است؟

بله. زیرا این جراحی در بیرون از ناحیه تناسلی انجام میشود و هیچگونه آسیبی به پرده بکارت وارد نمیشود. لازم به ذکر است که سن لازم برای انجام لابیاپلاستی در دختران، بالای ۱۸ سال است تا لابیا با رشد مواجه نشود.

چگونه بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری را بیابیم؟

برای پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری یکی از بهترین روش ها جستوجو در گوگل و یا پرس و جوو تحقیق از دوستان و یا افرادی که تجربه جراحی لابیاپلاستی دارند، می باشد. همچنین با بررسی درباره رزومه پزشکان می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. زمانی که پزشک خود را انتخاب کردید برای اطمینان و اعتماد بیشتر می توانید رزومه جراح ، نمونه کارها و رضایت مندی بیماران از تجربه های جراحی های انجام شده را بررسی کنید.

دکتر هدا حق نظر با تجربه بیش از صد ها جراحی زیبایی و ترمیمی زنان در ساری شامل جراحی های لابیاپلاستی در ساری، واژینوپلاستی در ساری، هودوپلاستی، پرینورافی، تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی به واژن و … آماده خدمت رسانی به متقاضیان این جراحی زیبایی در شهر ساری می باشند.

 چرا جراحی لابیا پلاستی در ساری پیشنهاد می شود؟ (بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری)

خانم ها در اغلب موارد به دلیل مشکلاتی مانند احساس درد در هنگام برقراری رابطه جنسی ، احساس سوزش و سایش در هنگام انجام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری روبرو هستند که برای رفع این مشکلات ، برای انجام جراحی لابیاپلاستی در ساری اقدام می کنند.

با وجود ریسک‌های ممکن، با مراجعه نزد بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد. زنانی که از این جراحی استفاده می‌کنند، می توانند از بهبود شکل واژن  ، افزایش اعتماد به نفس و رضایتمندی در فعالیت های روزانه خود ، لذت ببرند. از سوی دیگر به دلیل حذف پوست های اضافه ، در اغلب موارد عمل لابیا پلاستی می تواند باعث افزایش میل و لذت جنسی گردد.

هزینه جراحی لابیاپلاستی در ساری چقد است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه جراحی لابیاپلاستی دخیل است مانند شکل و فرم لابیا ، شیوه جراحی ، تخصص پزشک ، متخصص بی هوشی ، محل انجام عمل جراحی (بیمارستان یا مطب) و … توصیه می شود برای براورد دقیق هزینه ها با بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری مشورت کنید.

چرا انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی اهمیت زیادی دارد؟

همانطور که در بالا بیان شد، جراحی لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که به منظور بهبود عملکرد و ظاهر لابیا انجام می شود اگرچه جز عمل های کم تهاجمی محسوب می شود ولی چون در منطقه ی حساسی از بدن انجام می شود، انتخاب جراح اهمیت زیادی دارد.

هدف از لابیاپلاستی اولیه برداشتن بافت اضافی لابیا و ایجاد ظاهری متقارن در سراسر ناحیه درمان است. گاهی اوقات، جراحانی که تجربه و مهارت کافی را ندارند، می توانند نتایج نامطلوبی را ارائه دهند. در برخی موارد لابیاها بعد از جراحی متقارن نیستند. در برخی دیگر، بافت لابیا به اندازه کافی برداشته نمی شود. و برخی از بیماران ممکن است عوارض جراحی مانند عفونت را تجربه کنند. همچنین ممکن است شما مجبور به انجام عمل لابیاپلاستی ترمیمی شوید.
این عمل ثانویه برای بهبود نتایج نامطلوب از عمل لابیاپلاستی اولیه انجام می شود. با این حال، بیمارانی که در حال بررسی لابیاپلاستی تجدیدنظر هستند باید منتظر بمانند تا تورم باقیمانده از عمل اولیه برطرف شود.

تجربه عمل لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی در ساری یک روش موثر برای بهبود شکل و اندازه اندام تناسلی زنانه است. این جراحی چه در هنگام عمل، چه پس از اتمام آن هیچگونه دردی را برای بیمار ایجاد نمی کند و همین مورد باعث افزایش رضایتمندی بیماران بوده است. با انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری ، رعایت راهنمایی‌ها و پساجراحی دقیق، می‌توانید به نتایج مطلوبی دست یابید. با این حال، قبل از تصمیم‌گیری در مورد جراحی، به دقت مزایا و معایب آن را بررسی کنید و با متخصص و جراح زنان مشورت کنید تا از انتخاب بهترین روش و نتیجه مطمئن شوید.

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

جراحی لابیاپلاستی توسط دکتر هدی حق نظر بدون درد انجام می شود و همین مورد باعث افزایش رضایتمندی بیماران بوده است. اما بطور کلی درد این جراحی با مسکن قابل کنترل می باشد.

چه زمانی بعد از جراحی زیبایی لابیا پلاستی می توان رابطه جنسی داشت؟

این مدت در افراد مختلف متفاوت است . بدن برخی افراد به درمان و بهبود زخم ها زود تر پاسخ می دهد و روند درمان سریع تر انجام می شود دراین شرایط سه هفته بعد از جراحی می توانند نزدیکی داشته باشند . اما در برخی افراد که روند ترمیم زخم به طول می انجامد این زمان به ۴ الی ۶ هفته افزایش می یابد.

آیا جراحی لابیاپلاستی نیاز به ترمیم دارد؟

در اغلب موارد اگر جراحی لابیا پلاستی نزد پزشک ماهر انجام شود ، نیاز به تکرار ندارد و با انجام یکباره جراحی ، رضایت از نتیجه حاصل میگردد. اما در موارد بسیار نادری ممکن است  برای رفع بعضی از عوارض نیاز به ترمیم و تکرار جراحی باشد.

آیا رابطه جنسی تاثیری در رشد لابیا دارد؟

برخی به اشتباه گمان میکنند که رابطه جنسی باعث بزرگ شدن لابیا میشود اما رابطه جنسی نقشی در بزرگ‌ شدن لابیا مینور ندارد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای لابیاپلاستی با لیزر هستند؟

بانوانی که می خواهند لابیا های خود را کوچک تر و متقارن کنند و یا به دلایل ژنتیکی ازلابیاهای خوش فرمی برخوردار نیستند و به دنبال روش کم تهاجم میباشند.

بهترین زمان برای عمل ترمیمی لابیاها کی میباشد؟

برای انجام لابیا پلاستی ترمیمی حداقل ۶ ماه از انجام عمل اولیه گذشته باشد.

آیا خانم های باردار می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

خیر توصیه میشود عمل لابیاپلاستی را بعد از زایمان انجام شود تا از جراحی ترمیمی جلوگیری شود.

سن مناسب برای عمل لبیاپلاستی چند میباشد؟

حداقل سن لازم برای لابیاپلاستی ۱۸ و حداکثر ۵۵ میباشد.

بهبودی کامل بعد از لابیاپلاستی چقدر طول میکشد؟

اغلب افراد در عرض یک هفته به فعالیت های عادی روزانه خود باز می گردند.

۴.۴/۵ - (۱۸ امتیاز)

2 فکر در مورد “ بهترین جراح لابیاپلاستی در ساری – ۱۴۰۳

 1. شیوا گفت:

  این جراحی یک عمل سرپایی محسوب میشه؟
  یا نیازه که تو بخش بمونیم؟

  1. دکتر هدی حق نظر گفت:

   سرپایی محسوب میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *